Hakkımızda

Finans Müdürü

KOBİ'LER İÇİN WEB TABANLI FİNANS YÖNETİM SİSTEMİ

Günümüzde değişen piyasa koşulları nedeni ile bankalar ve işletmeler açısından risk yönetimi uygulamalarına olan ihtiyaç artmaktadır.

Devrim niteliğindeki bu yazılım ile maliyetleri nedeni ile finans profesyoneli istihdam edemeyen ya da uzman danışmanlık firmalarından hizmet alamayan işletmelere ve iş yapış tarzlarını değiştirecek ve kurumsallaştıracak, hızlı, ucuz, standart finansal karar destek ve risk yönetimi hizmetleri verilmesi amaçlanmaktadır.

Finansal kararlar alırken gerekli teknik bilgiye ulaşmanın zorluğundan hareketle finansal kararları ve risk yönetim uygulamalarını standardize ederek ulaşılabilir hale getirmek yazılımın yenilikçi yönüdür.

Bu yönü ile yazılımın dünyada ve Türkiye’de örneği bulunmamakta olup muhasebe yazılımlarının yapamadığı karar destek ve risk yönetimi uygulamaları girişimci ve yöneticilerin kullanımına sunulmaktadır.

Sinerji Kurumsal Finansman Danışmanlık LTD.ŞTİ

www.sinerjiconsulting.com

Sinerji Danışmanlık "Değer Katan Çözümler"

2013 yılından bu yana Finans, Yatırım, Birleşme ve Satın alma danışmanlığı konularında hizmet vermekte olan Sinerji Danışmanlık, KOBİ ölçeğindeki firmalara katma değeri yüksek ve kaliteli danışmanlık hizmeti sağlayan, Türkiye'nin en büyük ve önde gelen danışmanlık firması olmayı hedeflemektedir.

Doç. Dr. Mehmet YAZICI, Bankacılık sektöründe 15 yıl boyunca Şube Müdürü, Kurumsal Krediler Bölüm Başkanı ve yönetici olarak görev yapmıştır. Bankacılık, finans ve risk yönetimi konularında yazılmış 3 kitabı, çok sayıda makalesi ve SPK Kredi Derecelendirme Lisansı bulunmaktadır. Mehmet Yazıcı, Türkiye Bankalar Birliği, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bankalar Birliği ve Esenyurt Üniversitesi’nde dersler vermektedir.

Ordinatrum Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık

www.ordinatrum.com.tr

Şirketinizle birlikte gelişen, sektörünüze özel, uygun maliyetli kurumsal yazılımlar üretiriz.

Ordinatrum Bilişim Teknolojileri farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin en dinamik bilişim çözümleri ve danışmanlık firmasıdır.

2011 yılından bugüne sağlık, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan Ordinatrum, uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri ile şimdiye kadar pek çok kamu ve özel sektördeki kurumda ilkleri başarmıştır.

2011 yılından bu yana Ordinatrum Bilişim Teknolojileri, İstanbul ve Gebze Teknopark ana ofislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

İşletmelerinizi ve Finansal Durumunuzu Her An Takip Edin!